Ігор Костюк: «Це антифутбол. Можна було перенести матч, щоб не грати на таких полях»

Динамо Київ 3 Березня, 15:18 675
Ігор Костюк: «Це антифутбол. Можна було перенести матч, щоб не грати на таких полях»
Старший тренер «Динамо» (U-19) Ігор Костюк поділився своїми враженнями після перемоги своїх підопічних у принциповому виїзному матчі з «Шахтарем» (1:2).

- Сьогодні гра була мало схожою на футбол. На перший план виходили морально-вольові та бійцівські якості. Загалом, нам вдалося донести до хлопців, що потрібно робити, за рахунок чого можна грати. Й це принесло свої результати.

- Футболістам довелося в першу чергу боротися з полем, ніж демонструвати свою майстерність…

- Я вважаю, що це антифутбол. Можна було перенести гру, щоб не грати на таких полях, тоді ми побачили би більш якісний футбол. Тим паче, в таких матчах, як із «Шахтарем», на перший план виходить майстерність гравців, боротьба тактик. Але сьогодні морально-вольові якості були на першому плані.

- Це був перший офіційний матч у 2018 році. Як би оцінили фізичну готовність гравців?

- Ви самі бачили, що хлопці витримали два тайми. Напевно, це свідчить про те, що ми провели якісну підготовку взимку, нікого не хапали судоми, й футболісти до кінця витримали темп.

- Команду поповнила група хлопців із випускної групи ДЮФШ, деякі сьогодні потрапили до заявки на гру. Як би оцінили їхній рівень?

- Якщо у «Шахтаря» сьогодні грали футболісти 1999 року народження, то ми виставили практично всіх хлопців 2000 року народження. Плюс 2001-й на підході. Думаю, вони братимуть активну участь у другій частині чемпіонату. Повторюся, наша школа – найкраща в Україні, як загалом, так і окремі тренери та футболісти. Це ми довели минулого року, коли наші команди стали чемпіонами в шести турнірах. І навіть ті гравці, які не витримують конкуренції у нас, затребувані в інших командах, у тому ж «Шахтарі».