Коваль встановив антирекорд 21-го століття у дебютному матчі

Динамо Київ 3 Березня, 22:05 913
Коваль встановив антирекорд 21-го століття у дебютному матчі  | 19-27
​Орендований у «Динамо» Максим Коваль провалив свій дебютний матч за «Депортіво» у чемпіонаті Іспанії.

Український голкіпер спочатку завинив перед партнерами, пропустивши гол від Інуї. «Халк» Коваль, невідомо для чого, вискочив із воріт на перехоплення прострілу і не встиг. Японський хавбек Ейбара скористався подарунком, відкривши рахунок на 11-й хвилині.

А на 39-й хвилині Максим задалеко відпустив м'яч, побіг рятувати ситуацію і зробив ще гірше, сфоливши за межами свого штрафного. Фол останньої надії і червона картка у прем'єрному матчі в іспанській Прімері.

Коваль став першим воротарем, хто заробив вилучення у своїй дебютній грі в чемпіонату Іспанії у 21-му столітті. В історію увійшов, але не з того боку... Катастрофічний дебют, як відзначило видання Mundo Deportivo. 3 березня 2018 року – день, який динамівець повинен забути.

Іспанський журналіст Педро Мартін відзначає, що аж 8 із 57 голів, які Депортіво пропустив у сезоні 2017/18, стали наслідком кричущих помилок голкіперів.

Варто відзначити, що матч «Депортіво» - «Ейбар» завершився за нічийного рахунку — 1:1.