Світовий футбол 4 Березня, 22:20 768
«Манчестер Сіті» з Зінченком переміг «Челсі». Оцінка від WhoScored та відео всіх дій українця | 19-27
У центральному матчі 29 туру АПЛ лідер чемпіонату, «Манчестер Сіті», вдруге у сезоні обіграв «Челсі».

Українець Олександр Зінченко провів на полі 87 хвилин і був замінений на Даніло. У першому таймі наш легіонер відзначився жорстким підкатом проти Віктора Мозеса і отримав заслужений «гірчичник».

Чемпіонат Англії. Прем'єр-ліга, 29 тур

«Манчестер Сіті» – «Челсі» – 1:0

Гол: Б. Сілва, 46

Зінченко невиправдано пішов на ризик

Гвардіола довірив Зінченку лівий фланг оборони зі стартових хвилин. Олександр діяв без зайвого ентузіазму в атаці, гру на себе не брав, намагався не затримувати м'яч – одразу переводив його на партнерів.

І все б добре, якби не два епізоди. На 24-ій хвилині українець невиправдано жорстко зіграв проти Мозеса в центрі поля, підкотившись під нього і навіть близько не влучивши по м'ячу. Майкл Олівер продемонстрував Зінченку жовту картку, хоча більш прискіпливий рефері міг би вийняти навіть червону.

А після перерви Олександр не встиг за рейдом свого опонента: Мозес увірвався у штрафний майданчик Сіті, проте зі зручної позиції пробив невлучно. Так чи інакше, Гвардіола відміряв українцеві чимало ігрового часу – 87 хвилин – і аж потім замінив. Довіра тренера у матчі проти такого серйозного суперника – ще один комплімент на адресу Зіни.