Ігор Суркіс: «У нас багато перспективної молоді і в дублі, наприклад, той же Алібеков»

Динамо Київ 4 Березня, 22:45 437
Ігор Суркіс: «У нас багато перспективної молоді і в дублі, наприклад, той же Алібеков»
Президент «Динамо» Ігор Суркіс поділився враженнями від домашнього матчу його команди проти «Зорі» і перемоги на останніх хвилинах:

- Тим футбол і цікавий, що перемоги іноді здобуваються на останніх хвилинах. Молодці молоді хлопці - Вербич, Шапаренко, які вийшли на заміну, почали в атаці все робити швидше, тому і вдалося перемогти. Такі перемоги додають впевненості молоді. Дійсно, була важка гра, важке поле. Сподіваюся, тепер команда з хорошим настроєм вирушить до Риму і буде далі досягати позитивного результату. Перемоги в таких матчах дуже приємно здобувати, особливо, молодим хлопцям, які набираються досвіду. Вони мають розуміти, що в футболі потрібно боротися з першої і до останньої хвилини.

- Чого не вистачало команді в першому таймі?

- У першому таймі і ми, і «Зоря», поки звикали до поля, нічого особливого не створили. А після перерви, коли пропустили, вже «прокинулися». До того ж, були зроблені правильні заміни, ми почали вигравати середину поля. В цілому, хлопці молодці.

- Як вам дебют Шабанова?

- У першому таймі він зіграв добре, а в другому вже почав трохи помилятися, Мені здається, Артем повинен швидше позбуватися від м'яча, щоб не ставити партнерів в незручне становище.

- Як вам гра Вербича, який, вийшовши на заміну, зумів відзначитися дебютним голом?

- Забив - значить, молодець, але для цього ми його і взяли. У нього є хороші якості, великий потенціал. У Гонсалеса гра не пішла, і добре, що вийшовши на заміну, Вербич відразу забив. Правда, ми незабаром пропустили, але Циганков своєю грою доводить, що його не просто так вже називають лідером команди. Він уже грає в дорослий футбол. Буде ще багато таких захоплюючих і напружених до останньої хвилини матчів, але так і будується команда. У нас багато перспективної молоді і в дублі – наприклад, той же Алібеков. Команда повинна знати, що робити на футбольному полі. У другому таймі хлопці чітко знали, що хочуть забити - це і викликає повагу: вони не зупинилися. Зазвичай, граючи по такій погоді і поступаючись двічі по ходу зустрічі, можна просто катати м'яч, сподіваючись на випадок. Повірте мені, якби ось так грали вдев'ятьох з «Вересом», був би інший результат.

- «Маріуполь» за підсумками першої частини чемпіонату зайняв місце в першій шістці. «Динамо» поїде на виїзний матч?

- Усе буде залежати від обстановки, якщо все буде спокійно, то, звичайно, ми поїдемо.