Андрій Павелко: «Впевнений, що «Динамо» приїде до Маріуполя»

Динамо Київ 5 Березня, 09:44 422
Андрій Павелко: «Впевнений, що «Динамо» приїде до Маріуполя»
Президент ФФУ Андрій Павелко розповів про хід справи в Лозаннському суді щодо матчу «Маріуполя» та «Динамо».
«Я б не хотів цю ситуацію розглядати під кутом війни, адже футбол повинен розвиватися. Потрібно забути цю історію. Закон в українському футболі повинен бути основою майбутнього розвитку. Для мене приклад «Лестера» показує, що є гранди футболу, але перемогти може будь-яка команда. Є рівні права для всіх команд. Наше завдання - показати меценатам, що вкладаючи гроші в футбол, вони можуть перемагати, адже у всіх рівні права. Ніхто не буде задавати права для окремих клубів. Ми будемо відстоювати кожен українською клуб, незважаючи на його бюджет.

Всю історію придумала не Федерація. Всі мої дзвінки, домовленості, розмови були спрямовані лише на те, щоб все вирішилося на футбольному полі. Я хотів, щоб глядачі побачили гру своїх команд. Зараз ми бачимо зайві емоції, перекручування фактів проти України, адже при підготовці до фіналу Ліги чемпіонів нам потрібно витримувати свій імідж. У Лозанні було занадто багато поганих слів не на користь Федерації.

Я впевнений, що в другій частині Прем'єр-ліги «Динамо» приїде до Маріуполя. Так, розмови будуть, але ми повинні протягнути один одному руки. «Маріуполь» та «Динамо» - це окраса нашого чемпіонату. «Динамо» приїде до Маріуполя і порадує вболівальників своєю грою.

Сам процес в Лозанні йшов 14 годин і я вдячний суддям, що зміг бути присутнім в залі. Я чув всі свідчення, згущення фарб з одного боку і роботу юристів з іншого. У цій історії було два моменти. Комітет безпеки прийняв рішення, що гра повинна відбутися. За три дні до гри була перевірка, після якої кожен комітет поставив свій підпис. Другий акт був у день матчу, де ми також отримали всі підписи», - заявив Павелко в ефірі каналу «Футбол 1».