Президент «Жемчужини» про підписання Гуменюка, який грав у Криму: А, може, він під час російського гімну вуха ватою затикав?

Футбол України 6 Березня, 21:18 379
Президент «Жемчужини» про підписання Гуменюка, який грав у Криму: А, може, він під час російського гімну вуха ватою затикав?
​Президент Жемчужини Олександр Деменчук прокоментував Футбол 24 перехід в свій клуб Олега Гуменюка, який раніше виступав в чемпіонаті Криму.

– На який термін підписаний контракт з Гуменюком?

– На 1 рік.

- Вас не бентежило, що він грав в чемпіонаті Криму?

– А Крим це якась інша територія, не України чи що?

– Чемпіонат проходить під егідою РФС.

– Наскільки я знаю, дуже багато футболістів не хочуть грати там. Вони повертаються в Україну.

– У плані етики і моралі нормально, що гравець, який перед кожним матчем слухав гімн Росії, зараз буде грати за вашу команду?

Людина вирішила грати в Україні, вона вибрав Україну, а не Крим. У нього ж стояв вибір. Я не знаю, за яку там команду він грав, але для мене це не принципово. Людина захотіла грати в Україні. У нього є бажання повернутися, працювати і приносити користь Україні і щоб на нього приходили дивитися українські глядачі.

А, може, він під час російського гімну вуха ватою затикав? Звідки ми знаємо?

Ми сьогодні живемо в такій ситуації, що нам потрібно щось їсти, правильно? Людина поїхала туди, щоб годувати свою сім'ю, заробляти гроші, а потім вирішила, що для неї важливіше грати в Україні. Не можу зрозуміти, що в цьому такого?

А ви вважаєте етично чи неетично такі питання задавати. Якщо людина приїхала і проситься в футбол грати, так що ми йому скажемо йти на смітник?

Сьогодні люди думають про те, як на шматок хліба заробити, а не про те, що етично і неетично. Самі прекрасно бачите і знаєте, що відбувається в нашій країні, але задаєте такі питання. Це для того, щоб галас підняти?

– Це питання викликає інтерес. Я не знаю багато гравців, які б грали в чемпіонаті Криму, а потім повернулися в український професійний футбол.

– Наскільки я знаю, є мільйон таких людей. Їм дозволили повернутися. Потрібно Федерацію футболу або ПФЛ запитати: чи етично це, чи неетично. Якщо вони дозволили, значить етично.

Для мене Гуменюк в першу чергу футболіст. А де він грав і що він грав ... Федерація футболу ставиться до цього нормально, значить і ми ставимося до цього нормально, – сказав Деменчук.

Нагадаємо, 4-го березня Жемчужина оголосила про підписання контракту з Гуменюком. У сезоні 2016/17 екс-захисник Волині та Чорноморця грав у чемпіонаті Криму за ТСК-Таврія.