Інший Хачеріді. Що відбувається з захисником збірної: спроба розібратися

Динамо Київ 7 Березня, 10:34 812
Інший Хачеріді. Що відбувається з захисником збірної: спроба розібратися
Захисник «Динамо» та збірної України Євген Хачеріді ніяк не вийде на колишній рівень своєї форми.

У п'яти матчах 2018 року Динамо пропустило шість м'ячів, причому в деяких поєдинках найкращим гравцем визнавався голкіпер столичної команди. Оборона біло-синіх стала на рідкість вразливою, і напередодні виїзної зустрічі з Лаціо це не може не турбувати. З урахуванням великої кількості контратак, які динамівці пропускають останнім часом, безумовно, не можна вішати всіх собак на захисників, але найдосвідченіший із них перебуває зараз, схоже, не в своїй оптимальній формі...

Можливо, головна проблема Євгена Хачеріді - його мотивація. Бути може, всьому виною травми, які не дозволили пройти повноцінну підготовку на зборах.

Але факт залишається фактом - в трьох поєдинках 2018 року захисник збірної України дозволяє своїм опонентам набагато більше, ніж дозволяв раніше. Варто відзначити, що і роботи у нього додалося, адже в поєдинках з АЕКом динамівці, в основному, відбивалися, а не грали в футбол. В кінцевому підсумку в трьох матчах за участю Хачеріді (два він пропустив через дискваліфікацію) по воротах Динамо завдали 41 удар, при цьому 22 з них - з меж штрафного майданчика.

Матчі з Лаціо дадуть відповідь на всі питання

Як будуть розвиватися події далі, покаже час. Очевидно, що захисникові збірної України потрібно неодмінно додати - чи то в бажанні захищати кольори свого нинішнього клубу з максимальною відповідальністю, чи то в своїй готовності. Матчі з Лаціо стануть для Євгена Хачеріді хорошою перевіркою на міцність (одне протистояння з Чіро Іммобіле чого варте!). Можливо, ми трохи згущаємо фарби, але і без всяких цифр видно, що захисник зараз далеко не той, що був раніше...

Думка фахівця: «Хачеріді підходить для Англії»

«Не дивлячись на всю критику, яку останнім часом отримує Євген Хачеріді, я як і раніше вважаю його одним із найкращих вітчизняних центральних захисників, - сказав колишній захисник київського Динамо і збірної України Володимир Горілий. - А в епізодах з пропущеними динамівцями м'ячами варто більше говорити про командні дії. Можливо, поведінка на футбольному полі вибиває його з рівноваги, але за ігровими якостями він в порядку. При його зрості Женя володіє хорошою координацією, непоганою дистанційною швидкістю. За ігровимм якостямм він підійшов би для виступу в англійській Прем'єр-лізі».