Владислав Ващук: «Ставлю на перемогу «Динамо» в Римі»

Динамо Київ 8 Березня, 17:45 514
Владислав Ващук: «Ставлю на перемогу «Динамо» в Римі»
Екс-гравець киян назвав рецепт успіху для «Динамо» у виїзному поєдинку з «Лаціо».
«Гра в Римі буде важкою і визначальною для Динамо. Я чекаю перемоги киян, хоча Лаціо виглядає краще. Але що буде насправді, побачимо. Вважаю, перша гра 1/8 фіналу покаже, чи є у Динамо запас міцності.

Команда Олександра Хацкевича тільки набирає хід, і у футболістів ще є технічні огріхи. Це підтвердив і непростий поєдинок із Зорею. Головне - здобули перемогу. Будь-яка вікторія зараз в плюс. Емоції обов'язково потрібні - коли їх немає, тренеру складніше управляти командою. Чому не грав Морозюк? Наскільки я знаю, він був засаджений на лаву запасних після помилки в матчі з Вересом. Потрібно звертати увагу на інше - у Динамо є можливість посилити гру за допомогою замін. Ті ж Шапаренко і Вербич добре вийшли.

Лаціо не дуже вдало грає з топ-командами чемпіонату Італії, але помітно, що у цього римського клубу є особливий настрій на кубкові поєдинки і конкретно на Лігу Європи. Більше нічого в поточному сезоні римляни виграти не зможуть. Рецепт успіху в битві з Лаціо простий: Динамо потрібно забити виїзний гол, який розкріпачить киян. Є у футболістів така прикмета: ворота розпечатані, значить, туди влетить ще щось. Повторюся, ставлю на перемогу Динамо», - цитує Ващука zbirna.com.