Луїс Адріано: «Мені потрібно годувати сім'ю. Я б не відмовив «Динамо»

Динамо Київ 23 Березня, 10:19 506
Луїс Адріано: «Мені потрібно годувати сім'ю. Я б не відмовив «Динамо»
Колишній нападник «Шахтаря» Луїс Адріано, який зараз виступає за московський «Спартак» заявив, що був би готовий перейти навіть у київське «Динамо».
«Зараз моя мета – завоювати якомога більше титулів зі «Спартаком». А якщо надійде якась пропозиція, то ми її обговоримо з агентом і приймемо оптимальне рішення. При цьому ніяких проблем не бачу, готовий завершити кар'єру тут. Особливо, якщо клуб і я будемо всім задоволені.

Чи перейшов би в інший російський клуб? Розумію, що фанати будуть не дуже задоволені тим, що я скажу, але мені треба годувати сім'ю. Тому я б не сказав «ні» жодному російському клубу – ні ЦСКА, ні «Локомотиву», ні «Зеніту». Це моя робота, моя професія, я футболом заробляю на життя. Це вболівальники ненавидять інші клуби.

«Динамо» Київ? Уявіть собі ситуацію – я граю в «Шахтарі», потім приходить пропозиція від «Динамо», я відмовляю. А через два місяці «Шахтар» відмовляється від мене, і я залишаюся без роботи. Тому не скажу «ні» жодному клубу», – розповів Луїс Адріано в інтерв'ю російському виданню Спорт-Експрес.