Усейн Болт заявив, що він талановитіший за Мессі

Світовий футбол 23 Березня, 20:22 1273
Усейн Болт заявив, що він талановитіший за Мессі  | 19-27
За словами багаторазового олімпійського чемпіона з бігу Усейна Болта, він народився зі швидкістю і володіє більшим талантом, ніж Мессі.

Восьмиразовий олімпійський чемпіон з бігу, спринтер Усейн Болт поділився своїми думками про найкращих футболістів світу і тренуваннях з дортмундською «Боруссією», повідомляє rian.com.ua з посиланням на Goal.com.

«Мессі талановитий. Судячи з того, що я дізнався і почув за роки, Роналду довелося попрацювати, щоб опинитися там, де він зараз. Однак я народився зі швидкістю і володію більшим талантом, ніж у Мессі», — заявив легкоатлет.

Болт також розповів, що буде намагатися проявити себе в «Боруссії».

«Я дуже рішучий, коли хочу чого-небудь. Я б дуже хотів зіграти за «Манчестер Юнайтед», подумати і подивитися, що з цього вийде. Після перегляду у мене будуть підстави, щоб сказати Жозе Моурінью: «Я можу те і ось це», — додав олімпійський чемпіон.

У серпні 2017 року бігун брав участь в естафеті 4 по 100 метрів на чемпіонаті світу в Лондоні, проте отримав травму і не зумів фінішувати.

На тій же світовій першості він завоював бронзу в забігу на дистанції 100 метрів. Цей турнір став останнім у кар'єрі ямайця.

Нагадаємо, сьогодні Болт провів тренування із «Боруссією» Дортмунд.