Юрій Вернидуб: «Самі створили складну ситуацію перед грою з «Динамо»

Динамо Київ 6 Квітня, 20:59 481
Юрій Вернидуб: «Самі створили складну ситуацію перед грою з «Динамо»
Головний тренер луганської «Зорі» Юрій Вернидуб — про підготовку своїх підопічних до поєдинку проти київського «Динамо».
— Готуємось до гри, як звичайно. Трапляються і такі ситуації. Самостійно тепер повинні з них вибиратися, якщо самі потрапили. Чогось надприродного не бачу. Так, четверо гравців (Сілас, Луньов, Юрі, Опанасенко) пропускають матч через картки. Так, чотири людини, Сілас, Луньов, Іурі, Опанасенко, пропускають через картки і двоє не зможуть зіграти через орендну угоду. Це Тимчик і Андрієвський.
Окремо скажу, що Саша Андрієвський поки працює за індивідуальною програмою. У нього невеликі проблеми зі спиною. Сподіваюся, що з наступного тижня розпочне підготовку до гри з «Ворсклою» разом з командою. Що стосується Саші Сватка, то лікарі кажуть, що доведеться почекати три тижні. Впевнений, що він сильний духом футболіст. Він вже хоче пошвидше в бій. Знаючи його характер, думаю, він відновиться і раніше.
Зате всі інші готуються. У тих хлопців, які грали в меншій мірі, є шанс довести навіть не мені, а насамперед собі, що вони варті більшого. А я буду тільки радий., - сказав Вернидуб сайту «Зорі».