Кузнєцов: «Раніше УЄФА сповіщав збірні про дискваліфікованих»

Збірна України 7 Квітня, 11:47 436
Кузнєцов: «Раніше УЄФА сповіщав збірні про дискваліфікованих»
Головний тренер юнацької збірної України U-17 Олег Кузнецов розповів про ситуацію, в яку потрапила його команда в еліт-раунді Євро-2018.
«У такій важкій групі ми не програли жодного поєдинку. У зустрічі з Іспанією Україна грала другим номером, забила гол. Так, суперник більше володів м'ячем, а коли у нас сталося прикре вилучення, довелося дуже непросто. Іспанці влучили в поперечину, потім зуміли відігратися. Нам навіть якоюсь мірою пощастило.
Із Сербією команда здобула вольову перемогу. Наприкінці матчу серби намагалися відігратися, але, окрім навали, ми їм нічого не дозволили. Ми постаралися відкинути всі негативні моменти. Хлопці проявили себе як справжні професіонали.

У першу чергу винен я як головний тренер, оскільки не проконтролював. Це було одне з перших змагань, коли потрібно було заявку на матч оформляти в електронному вигляді. На місці ніхто не попередив, офіційна інформація була відсутня. Раніше приходив делегат УЄФА і в усній формі говорив про дискваліфікованих. Правда, у мене за кілька еліт-раундів таких випадків і не було. Більше того, в готелі, де проживають всі команди, раніше щоранку на стенді висіла інформація про результати вчорашнього дня, голи, попередження, вилучення, а нижче – про дискваліфікації на наступний матч. Зараз же УЄФА все віддав на відкуп асоціаціям», – цитує Олега Кузнєцова офіційний сайт ФФУ.