Збірна тижня українських гравців

Збірна України 10 Квітня, 09:59 592
Збірна тижня українських гравців
​У символічну збірну тижня увійшли представники восьми клубів, три з яких — закордонні.

Вже за традицією щопонеділка zbirna.com визначає символічну збірну футболістів національної команди, кандидатів у неї, а також особливо українських виконавців, які відзначилися за підсумками виступів за цілий тиждень.

Богдан ШУСТ (Ворскла)

Став справжнім героєм поєдинку з Маріуполем. Хоч і відбив всього два удари, але нейтралізував при цьому справжній футбольний булліт і впевнено зіграв на виході.

Ігор ПЕРДУТА (Ворскла)

Надійно зіграв в обороні. Виграв 75% єдиноборств і при цьому віддав гольову передачу, після якої був забитий переможний м'яч у ворота Маріуполя.

Микита БУРДА («Динамо»)

Забив гол у ворота Зорі. Виграв 85% єдиноборств, зробив 18 відборів перехоплень і підборів.

Ярослав РАКИЦЬКИЙ (Шахтар)

У поєдинку з Вересом виграв 11 єдиноборств з 15-ти. Показав відмінну точність передач — 92%.

Володимир КОСТЕВИЧ (Лех, Польща)

Допоміг Леху вийти на перше місце в чемпіонаті. Надійно відпрацював в обороні, виграв сім єдиноборств і п'ять відборів. Часто підключався до атаки, зробив дві флангові передачі і двічі пробив по воротах.

Руслан МАЛІНОВСЬКИЙ (Генк, Бельгія)

У переможному поєдинку зі Стандардом Маліновський виграв 12 єдиноборств з 15-ти, здійснив шість обведень і наніс п'ять ударів по воротах.

Василь ГРИЦУК (Олександрія)

Показав яскраву гру в атаці. На рахунку півзахисника гол+пас у поєдинку зі Сталлю. Віддав шість гострих передач, завдав два удари і здійснив п'ять ліній.

Роман БЕЗУС (Сент-Трюйден, Бельгія)

У матчі з Антверпеном атакувальний півзахисник віддав гольову передачу, виграв 18 єдиноборств із 24, здійснив дев'ять обведень і завдав три удари по воротах. А його команда виграла — 4:0.

Олександр ГЛАДКИЙ (Чорноморець)

У своєму першому матчі за Чорноморець показав максимальну ефективність гри. Завдав два удари по воротах Олімпіка і забив два м'ячі. Досяг успіху в єдиноборствах.

Віктор ЦИГАНКОВ (Динамо)

У матчі з Зорею на рахунку півзахисника гол+пас. При цьому динамівець завдав шість ударів по воротах, віддав сім гострих передач та здійснив шість ліній.

Артем БЕСЄДІН (Динамо)

В черговий раз виглядав активно в атаці. В поєдинку з Зорею у єдиноборства вступав 35 раз і виграв 46% з них. Наніс п'ять ударів по воротах, забив один гол.