Екс-адміністратор «Динамо» Чубаров: «Хачеріді не полюбив Реброва»

Динамо Київ 10 Квітня, 14:34 813
Екс-адміністратор «Динамо» Чубаров: «Хачеріді не полюбив Реброва»
Колишній адміністратор «Динамо» Олександр Чубаров розповів про роботу в київському клубі Сергія Реброва.

- Найуспішнішим був все ж Ребров?

– У Сергія був хороший контакт з іноземцями, він вільно говорить англійською і знайшов до них підхід. На його прохання запросили іспанця Рауля Рианчо. Він холерик, нервовий, але грамотно читав футбол, гру і вносив правильні корективи. Хороший тандем вийшов. Але потім Рауль почав перегинати і не зовсім коректно висловлюватися. Став вести себе як головний тренер.

- У Реброва були конфлікти в команді?

– Його незлюбив Хачеріді. Так, Женя – хлопець непростий, але в тому, як все сталося, винен не тільки він сам, але і Ребров.

На зборах гра, Ребров кричить: «Женя, швидше, що ти як стара баба тягнеш туди-сюди? Віддай м'яч наліво, направо» або: «Женя, ти як сонна баба, ти не готовий до гри, може підеш відпочинеш». Женя нічого не відповів і пішов з поля. Ребров запитав: «Женя, куди ти пішов?» У відповідь: «Ви ж сказали, що я не готовий».

- Хачеріді – настільки своєрідний?

– Спілкуватися з ним потрібно так, щоб він нікуди не йшов. Хачеріді багато хто недооцінює, а він дуже грамотний хлопець. Якось раз він як почав розповідати про тенісистів. Видав все, ми були в шоці – і розповіли це Лужному. Той не повірив, – мовляв, де Хачеріді, а де теніс.

Потім Лужний покликав його зіграти в теніс, хотів дати урок. Зіграли дві партії, Женя виграв обидві – і питання було знято.