Паулу Фонсека: «Не думаю, що матч у Харкові стане вирішальним в боротьбі за чемпіонство»

Динамо Київ 12 Квітня, 13:26 338
Паулу Фонсека: «Не думаю, що матч у Харкові стане вирішальним в боротьбі за чемпіонство»
Головний тренер «Шахтаря» поділився своїми очікуваннями від майбутнього українського «класіко».

- Я думаю, що ця гра, в першу чергу, буде емоційною. Мені здається, що команди зможуть продемонструвати хорошу і збалансовану гру. Буде багато боротьби. У той же час, я сподіваюся, фолів буде мало і арбітр не буде часто зупиняти гру, як це було в деяких наших матчах.

Результат таких поєдинків вирішують деталі, тому для нас дуже важливо виключити помилки. До матчу з Динамо ми готувалися в тому ж режимі, що і до інших поєдинків. Але, з огляду на стиль гри Динамо, ми внесемо корективи в нашу стратегію на матч.

- Чи очікуєте ви закритого футболу у виконанні «Динамо»?

- Нас чекає важка гра, адже це «класіко». «Динамо» великою кількістю гравців відходить за лінію м'яча, їх футболісти агресивно грають в обороні. При цьому вони використовують найменший шанс, щоб втекти в контратаку. Звичайно ж, все це ми враховуємо. І сподіваємося зіграти в свій футбол. Сподіваюся, що моя команда буде домінувати на полі.

- Чи влаштує вас нічия?

- У нас завжди настрій тільки на перемогу, і ми хочемо виграти. Але ми розуміємо, що зустрічаємося з сильним суперником, і нас чекає складний поєдинок. Я не думаю, що матч у Харкові стане вирішальним в боротьбі за чемпіонство, - цитує Фонсеку zbirna.com.