«Шахтар» – «Динамо». Прогноз Вадима Скічка

Футбол України 14 Квітня, 11:15 435
«Шахтар» – «Динамо». Прогноз Вадима Скічка
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ» і коментатор футболу на телеканалі «2+2» Вадим Скічко записав відеопрогноз на матч «Шахтар» – «Динамо».

Вітання усім користувачам сайту «Рейтингу Букмекерів»! Мене звати Вадим Скічко. Я пропоную свій прогноз на українське класичне «Шахтар» – «Динамо», яке відбудеться в суботу в Харкові.

Попередні матчі цих команд у чемпіонаті не були багатими на голи. 0:1 у Харкові та 0:0 у Києві. До речі, «Динамо» – єдина команда в Прем’єр-лізі України, якій «Шахтар» іще не забивав цього сезону.

Проте, враховуючи форму команди Фонсеки, враховуючи, як зараз грають донеччани, я навіть не сумніваюся, що в Харкові вони щонайменше заб’ють. Загалом кадрових втрат не так і багато. Навіть Степаненко повернувся після пошкодження. «Шахтар» у своїх найкращих кондиціях і умовах, звичайно, буде дуже й дуже серйозним суперником для «Динамо».

Щодо киян: втрата Шапаренка, якщо не критична, то дуже відчутна. Без цього футболіста, який дуже органічно виглядає в центрі поля, киянам може бути складно в Харкові. Проте відступати немає куди. Різниця в турнірній таблиці становить шість очок. Якщо зараз «Динамо» програє «Шахтарю», то чемпіонат можна вважати завершеним.

Мотивація буде захмарна. «Динамо» бажає повторити результат поєдинку в першому колі, коли в другому турі кияни виграли з рахунком 1:0. На мою думку, у весняному футболі переможуть голи та емоції.

Отож прогнозую, що обидві команди заб’ють. Цього не траплялося ще в сезоні 2017/2018, але зараз я розраховую на такий сценарій. Букмекерська компанія Parimatch за голи «Динамо» та «Шахтаря» пропонує коефіцієнт 1.95.