Василю Турянчику виповнилося 83 роки! Вітаємо!

Динамо Київ 17 Квітня, 13:19 3822
Василю Турянчику виповнилося 83 роки! Вітаємо!
​Футболіст «Динамо» 1960-х років, капітан команди Василь Турянчик сьогодні святкує День народження!

Швидкий, сміливий, мобільний, під час ігрової кар’єри Турянчик відзначався високими вольовими якостями, холоднокровністю, вмінням керувати діями захисту. У ньому підкуповували філігранна техніка, надійність, завзятий бійцівський характер. Він вважався мотором і мозковим центром команди, справедливо був для партнерів зразком стійкості і свідомого ставлення до тренувань, а також справжнім кумиром київських шанувальників футболу.

Василь Юрійович – людина, що залишила яскравий слід в історії вітчизняного футболу. Його ім'я асоціюється зі славетними перемогами київського, українського та радянського футболу. Перші золоті медалі для «Динамо» в чемпіонаті СРСР 1961 року, перемоги в Кубку країни 1964 та 1966 рр., чемпіонства країни 1966, 1967 та 1968 рр. – яскраве тому підтвердження.

Ми зателефонували імениннику, щоб привітати його та дізнатися, як він святкує цей день. Василь Турянчик і досі теплими словами згадує «Динамо» та передає усім вітання:

- Дякую за поздоровлення, мені дуже приємно. Сьогодні відзначатиму День народження у колі см’ї, а у неділю в Ужгороді на стадіоні «Авангард» пройде футбольний турнір, у якому візьмуть учать чотири команди. А після нього – невеликий фуршет для гостей.

Вдячний ФК «Динамо» за привітання, усе найкраще я свого часу залишив у Києві: молодість, силу, розум, майстерність. Переказуйте усім найщиріші вітання від мене, «Динамо» - це моя радість, з ним пов’язане усе моє життя. Часто згадую період, проведений у Києві, та продовжую вболівати за свій клуб.

Шановний Василь Юрійович, прийміть від імені всіх київських динамівців найщиріші вітання й найкращі побажання з нагоди вашого Дня народження. Міцного вам здоровя, сімейного благополуччя, щастя, оптимізму та наснаги. Многая літа!