«Дніпро-1» - «Динамо»: травми та дискваліфікації

Динамо Київ 17 Квітня, 14:00 989
«Дніпро-1» - «Динамо»: травми та дискваліфікації | 19-27
Хто пропустить поєдинок 1/2 фіналу Кубка України в Дніпрі?

У середу, 18 квітня, київське «Динамо» відправиться до Дніпра на поєдинок 1/2 фіналу Кубка України проти місцевого «Дніпра-1». Початок матчу - о 19:00.

Згідно регламенту, усі етапи кубкового турніру складаються з одного матчу. У разі нічийного результату призначається додатковий час (два тайми по 15 хвилин). Якщо переможець не буде визначений і в додатковий час, призначається серія пенальті.

За словами наставника «Дніпра-1» Дмитра Михайленка, у цьому поєдинку не має права грати півзахисник Редван Мемешев, і замість нього очікується вихід на поле Ігоря Когута, який повинен встигнути відновитися після травми.

Відзначимо, що раніше представник другої ліги, яким є «Дніпро-1», ще ніколи не доходив до фінального матчу Кубку України.

Що стосується київського «Динамо», то в лазареті команди знаходиться Микола Шапаренко, у якого діагностували розтягнення зв'язок ключиці. Усе ще не готові повернутися до гри Сергій Сидорчук і Тамаш Кадар. А ось підозра на струс мозку у Віталія Буяльського не підтвердилася і він готується до матчу.

Додамо, що під загрозою дискваліфікації на фінальний поєдинок гратиме Денис Гармаш, у якого вже є жовта картка в розіграші Кубку України. Аналогічна ситуація у Євгена Хачеріді та Александара Пантича, проте їх поява на полі малоймовірна.

Впевнений у перемозі «Динамо»? Реєструйся ТУТ та отримуй 500 грн!

Роби матч ще цікавішим та переходь за посиланням на сайт FAVBET, прогнозуй результат поєдинку та отримай бонус до 10000 грн + 300 fs на перший депозит!