Президент «Олімпіка» підозрює двох футболістів у нечесній грі

Футбол України 17 Квітня, 21:11 444
Президент «Олімпіка» підозрює двох футболістів у нечесній грі
Президент «Олімпіка» Владислав Гельзін заявив, що підозрює Темура Парцванію та Еммерсона Іллой-Айєта в нечесній грі в матчі проти «Чорноморця» (1:3).
«Ми ж не самі живемо і дивимося, що про нас говорять. Ми бачили, що кажуть про наш матч з «Чорноморцем», і зіставляємо це з істинним рівнем і можливостями футболістів. Тому ми звернулися в КДК ФФУ з проханням розібратися в ситуації», – заявив Владислав Гельзін.

За словами президента «Олімпіка», клуб сприяє розслідуванню щодо нечесної гри футболістів.

«Ми звернулися в КДК з метою розібратися в даній ситуації, щоб ім’я «Олімпіка» перестали очорнювати. Якщо хтось вважає, що клуб не має рації, то ось футболісти – будь ласка, викликайте, спілкуйтеся, перевіряйте. І тоді ми можемо остаточно зрозуміти – вони грали нечисто або це дійсно їхній нинішній рівень? Зараз у нас немає доказів щодо нечесної гри, то нехай КДК проведе розслідування і в усьому розбереться», – додав Гельзін.

На думку очільника донецького клубу, найбільше питань виникло до дій Еммерсона та Парцванії.

«Це стосується всіх футболістів, хто брав участь в останніх матчах, але Еммерсона та Парцванію – найбільше. Поки мова йде про те, що Еммерсон повинен перейти в розпорядження дубля, тренуватися і грати. А якщо він не прибуде в молодіжну команду у визначений термін, на нього будуть накладені штрафні санкції за неявку і недотримання умов контракту», – сказав Гельзін.

Нагадаємо, що молодіжні команди «Олімпіка» мають дискваліфікувати за матчі з фіксованим результатом у чемпіонатах U-21 та U-19.