ФК «Динамо» Київ передав подарунок пораненим бійцям

Динамо Київ 18 Квітня, 11:43 666
ФК «Динамо» Київ передав подарунок пораненим бійцям
ФК «Динамо» Київ продовжує підтримувати героїв, які обороняють наші кордони на сході України.

Цього разу клуб виконав бажання бійців – Юрія, який служив у 57-й окремій бригаді розвідки та під час бойових дій на сході отримав прізвисько «Ангел», і Миколи Соценка, бійця 17-ї танкової бригади, який нещодавно відсвяткував свій день народження. Обидва бійці зараз проходять курс відновлення у київському військовому госпіталі.

Днями представники Фан-клубу ФК «Динамо» Київ відвідали Юрія та Миколу в госпіталі й передали подарунок від команди – м’яч із автографами гравців і тренерського штабу. Своїми емоціями Юрій «Ангел» вирішив поділитись із нашим журналістом:

«Вболіваю за «Динамо» Київ із 1997 року. Пам’ятаю ще, як нинішній головний тренер киян Олександр Хацкевич був у «Динамо» в якості гравця (посміхається). Мені дуже імпонує, що зараз у команді грають багато молодих вихованців динамівської академії. Вважаю, що у цієї команди великі перспективи. «Динамо» бажаю успіхів та перемог! Також хотів би подякувати президенту клубу – Ігорю Михайловичу Суркісу за підтримку бійців. Приємно, що рідний клуб піклується про нас».