Два динамівця — у списку найкращих гравців України місяця в категорії U-19

Динамо Київ 19 Квітня, 17:58 511
Два динамівця — у списку найкращих гравців України місяця в категорії U-19
Проект «Золотий Талант» відкрив шостий сезон визначення найкращих молодих футболістів України за підсумками року і назвав найкращого гравця березня.

У березні лише один Андрій Лунін з українських футболістів 1999 року народження і молодше стабільно грав за основний склад свого клубу в топ-дивізіоні. Інші або підігравали, або все ще виступають за молодіжні склади. Тому величезна перевага Луніна, який в березні став наймолодшим воротарем в історії національної команди України, над найближчим конкурентом не повинна дивувати.

А взагалі в березні, враховуючи дефіцит ігрової практики футболістів категорії U-19 у клубах Прем'єр-ліги (з урахуванням Луніна на поле виходили лише п'ятеро), на перший план вийшли футболісти юнацьких збірних. В першу чергу — підопічні Олександра Петракова, які прорвалися у фінальний турнір Євро-2018 (U-19). В його команді в основному грали представники покоління 1999 року народження, але були і хлопці 2000-го — Владислав Супряга, Олексій Кащук, Ігор Снурніцин. Може, на час чемпіонату Європи повернеться до своїх однолітків і Лунін, відзначає goldtalant.com.ua.