Дмитро Михайленко: «Проривались думки про сенсацію у матчі з «Динамо»

Динамо Київ 20 Квітня, 18:19 655
Дмитро Михайленко: «Проривались думки про сенсацію у матчі з «Динамо» Фото: СК Дніпро-1
Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко розповів про план на півфінальну гру проти «Динамо» (1:4).

Дмитро Михайленко в інтерв'ю Спорт-Експрес похвалив молодь київського «Динамо» та розповів, за рахунок чого прагнув переграти киян у півфіналі Кубка України.

«Думки про сенсацію звичайно, проривалися: тому що в одній грі можливо все, навіть не дивлячись на досить велику різницю в класі. Головним було розслабити хлопців, щоб крім об'єктивної фізичної і технічної переваги, у «Динамо» не було ще й переваги в психології.
Постаралися донести до хлопців, що ми знаходимося в більш виграшній ситуації: від нас нічого особливого не чекають ні вболівальники, ні фахівці, ні букмекери. Тобто, можна було спокійно виходити на гру з розумінням, що ти можеш робити помилки, але по можливості кожен мав показати свій кращий футбол.
Склад був практично основним. Була ще опція з Мемешевим в основі, але ми вирішили використовувати Редван як «джокера», зробивши в першому таймі ставку на швидкість Єгора Чепурко. Що ж стосується Ярослава Поплавки, то він пройшов з командою всі ігри на Кубок і заслужив зіграти проти «Динамо». І в принципі в першій половині зустрічі з гри ніхто не випадав, але кияни цинічно покарали нас за помилки, реалізувавши всі наявні у них моменти. Так що вихід Мемешева, який все-таки відбувся, ні на рахунок, ні на гру особливого впливу, на жаль, не мав», – сказав Михайленко.