Агент Реброва прокоментував відставку українського тренера з «Аль-Ахлі»

Світовий футбол 20 Квітня, 18:35 1035
Агент Реброва прокоментував відставку українського тренера з «Аль-Ахлі»
Шандор Варга розповів, що Сергій Ребров зараз перебуває у Києві.

Новина про відставку Сергія Реброва з поста головного тренера «Аль Ахлі» стала несподіваною не тільки для українських уболівальників, але і, схоже, для самого тренера. У всякому разі, деякі ЗМІ повідомили, що цю інформацію Ребров дізнався від журналістів. Сам же наставник відмовився пролити світло на ситуацію. У надії почути офіційний коментар з цього приводу кореспондент Sport.ua звернувся до агента Реброва - Шандору Варзі.

- Ми з Сергієм домовилися поки що не коментувати ситуацію. Ми ще не розмовляли з керівництвом «Аль Ахлі», у нас на руках немає відповідних документів. Стало бути, поки що складно про щось говорити. Розумієте, в даному випадку існує певна форма. Документ про відставку повинен бути завірений президентом клубу, Сергій теж повинен вивчити документ і поставити свій підпис. Тобто, повинна бути дотримана юридична процедура. Поки що цього немає.

- Сергій Ребров зараз в Києві?

- Так, в Києві. Однак це не пов'язано з можливою відставкою. У чемпіонаті Саудівської Аравії зараз невелика перерва, і тренерський штаб отримав кілька днів відпустки. Тому на місці немає жодного наставника.

Читайте також: Ребров напрацював на звільнення. Все так погано?