Григорій Суркіс: «ФФУ не запрошувала на церемонію передачі Кубків ЛЧ, запросив Кличко»

Динамо Київ 21 Квітня, 17:46 517
Григорій Суркіс: «ФФУ не запрошувала на церемонію передачі Кубків ЛЧ, запросив Кличко»
Віце-президент УЄФА Григорій Суркіс був присутній на церемонії передачі Києву та ФФУ Кубків Ліги чемпіонів, проте слова йому не надали.
«Мене сюди не запрошувала Федерація футболу. Мене запросив мій друг, легендарний спортсмен. Ми з братами Кличко друзі десятки років», – сказав він журналістам у суботу після церемонії на Хрещатику.

«В 2014 році пан Платіні, сидячи за одним столом з президентом України (Петром Порошенком) та зі мною, сказав, що Суркіс зробив йому дірку в голові питанням про надання України права проведення фіналу Ліги чемпіонів. І, в принципі, розглядався 2020 рік. Але я вже тоді сказав, що нас цікавить фінал ЛЧ-2018, який відбудеться перед іншою відомою подією», – зазначив Г.Суркіс.

Він нагадав, що коли Александер Чеферін став президентом УЄФА 14 вересні 2016 року, то вже на наступний день на виконкомі УЄФА було затверджено рішення про надання Києву фіналу ЛЧ-2018.

«Для цього було дуже багато зроблено. Після виконкому я подзвонив Павелку та президенту країни, було багато щастя, радості і всі вітали це. Але в мене таке враження, що в пана Павелка до отримання цього фіналу мають стосунок навіть його прибиральниці, а пан Суркіс, на жаль, не має можливості бути запрошеним на таку подію, яку організовує ФФУ. Не важливо, люблять мене чи ні, але є якійсь принцип корпоративної етики», – підкреслив Г. Суркіс.

Відповідаючи на питання про те, як УЄФА оцінює зараз підготовку Києва до фіналу ЛЧ, Г.Суркіс сказав:


«Безумовно, зараз ми знаходимося у цейтноті. Тому що багато технологічних речей, які ми мали б робити раніше, на жаль, сьогодні робляться в останню чергу. Але ми так звикли: ми, так би мовити, важно починаємо, але швидко їдемо. І я думаю, що ми швидко доїдемо до того, що УЄФА буде задоволеним. Я дуже на це сподіваюся, бо у нас немає іншого вибору».