Франков - про публічне хамство ФФУ по відношенні до Григорія Суркіса

Динамо Київ 22 Квітня, 22:15 714
Франков - про публічне хамство ФФУ по відношенні до Григорія Суркіса
​Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков - про не запрошення Федерацією футболу України на церемонію передачі Києву трофеїв Ліги чемпіонів віце-президента УЄФА, почесного президента ФФУ Григорія Суркіса, який і здобував фінали Ліги чемпіонів столиці України.

«Відсутність (точніше, незапрошення) віце-президента УЄФА, почесного президента ФФУ Григорія Суркіса на церемонію передачі Києву Кубка чемпіонів відкрило нові боки керівництва ФФУ в особі Андрія Павелка та його команди (так і проситься інше слово, ну як є). В принципі, дрібна, підленька, лакейська мстивість і раніше гуляла коридорами Будинку Футболу, а от настільки неприкрите, публічне хамство, ще й такого масштабу, я особисто спостерігаю вперше. Цікаво, чи будуть робити вигляд, що забули - охопив раптовий напад склерозу на предмет того, хто дійсно добув фінали Ліги чемпіонів столиці України? Або ж просто наплюють і знову відмовчаться - тому що господарі життя?

Окреме слово - меру Києва Віталію Кличку. Типу ні при чому, вірно? А вже всі можливості виправити капость ФФУ, хоча б згадавши, «як ми разом в 2007-му в Кардіффі», у нього були. Молодець, скористався, продемонструвавши, що склерозом не страждає ні в якій мірі. Респект.
На жаль, друзі, як не згадати стару мудрість: жодна добра справа не залишається безкарною.

Зате самомилування в стилі «Це я вас облагодіяв, аплодуйте!» Буде в найближчі дні з лишком. Як то кажуть, і ці люди забороняють мені колупатися в носі. Точніше, вчать корпоративної етики! Ні сорому, ні совісті, ні розуму - ви ж нічого не втрачали, демонструючи звичайну людську ввічливість...

Втім, я б не вважав їх надто самостійними. За всім цим так і чується лихе регіональне: «Тому що ми банда і творимо що хочемо!»- написав Франков у своїй конференції.