Підтримай «Динамо» у фіналі Кубка України в Дніпрі! (квитки на матч онлайн)

Динамо Київ 24 Квітня, 11:43 1185
Підтримай «Динамо» у фіналі Кубка України в Дніпрі! (квитки на матч онлайн)
9 травня у місті Дніпро, на стадіоні «Дніпро-Арена», відбудеться фінальний поєдинок Кубка України сезону 2017/2018, у якому очікується принципове протистояння двох найкращих команд України – київського «Динамо» та донецького «Шахтаря».

Для вболівальників «Динамо» на стадіоні буде виділено сектор 9 (Північна трибуна). Квитки у цей сектор вже зараз можна придбати онлайн, а найближчим часом і у Фан-клубі «Динамо» Київ.

Вартість одного квитка на «динамівський» сектор – 50 гривень.

Звертаємо вашу увагу, що квитки на цей матч будуть іменними – на кожен квиток, придбаний онлайн, у фан-клубі або касі, буде наноситися прізвище, ім’я та по-батькові особи, яка його придбала.

Інформацію про продаж квитків на динамівську трибуну в приміщенні Фан-клубу «Динамо», а також у касах у день гри буде надано додатково.

Продаж квитків онлайн

Одна особа онлайн може придбати не більше 4-х квитків. Для придбання квитків необхідно ввести прізвище, ім’я та по-батькові, серію та номер паспорта, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН), номер мобільного телефону та електронну адресу всіх осіб, на яких купуються квитки. Протягом доби система буде опрацьовувати запит, проводячи верифікацію даних покупця. Протягом 24 години після замовлення на електронну адресу замовника надійде лінк для оплати замовлення. Після здійснення процедури оплати – на електронну адресу замовника надійдуть електронні квитки для кожної особи окремо. Особи, дані яких вже знаходяться в базі, додаткове замовлення квитків, в тому числі й на інших осіб, здійснити не зможуть.

Як скористатися квитком

Потрапити на стадіон за квитком (придбаним в касі чи онлайн) може лише особа, ПІБ якої вказано на квитку, та яка має документи, що підтверджують ці дані. Передавати квитки будь-яким чином іншим особам заборонено. Квитки обміну та поверненню не підлягають. При втраті або пошкодженні квитка дублікат не видається, а кошти не відшкодовуються.

У випадку виникнення проблем з доступом на стадіон, потрібно звернутись в організовані в день матчу «сервіс-центри».

При звернені до «сервіс-центру» при собі обов’язково необхідно мати документ, що підтверджує особу та свій квиток.

Стадіон «Дніпро-Арена» матиме два периметри. На першому зовнішньому периметрі представниками Національної поліції України спільно зі стюардами буде здійснено перевірку наявності квитків та їх звірку з документами, а також огляд глядачів.

Перелік документів, що дозволяють потрапити на стадіон:

- Паспорт громадянина України або іншої країни;

- Закордонний паспорт України або іншої країни;

- Свідоцтво про народження (для дітей до 16 років) – копія;

- Посвідчення водія;

- Іменна банківська картка з фотографією;

- Інший документ, що посвідчує особу у відповідності до ЗУ «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

На внутрішньому периметрі (ворота стадіону «Дніпро-Арена») стюарди будуть сканувати квитки за допомогою ручних сканерів, так як на стадіоні відсутні турнікети.

ПРИДБАТИ КВИТКИ ОНЛАЙН

Підтримай «Динамо» у вирішальному матчі сезону! Стань 12-м гравцем «біло-синіх» 9 травня на «Дніпро-Арені» та побач наживо як визначається новий володар Кубка України!