Ігор Суркіс про платіж ДЮСШ Ярмоленка: «Дітей не грабуємо, сплатили і сплатимо, куди вказали»

Динамо Київ 26 Квітня, 16:05 1027
Ігор Суркіс про платіж ДЮСШ Ярмоленка: «Дітей не грабуємо, сплатили і сплатимо, куди вказали»
Президент «Динамо» прокоментував ситуацію навколо платежу солідарності за перехід Андрія Ярмоленка до «Боруссії» Д.
«Надійшов лист від колишнього директора школи, щоб ми сплатили на такий-то рахунок 150 тис. євро. Сплатили. Приїхали, кажуть, що використовують на ті ж потреби, що і говорили.
Ми ще маємо сплатити 135 тис. євро. Визнаю, що ми маємо сплатили загалом 285 тис. євро. Вже сплатив 150 тис. євро, ще 135 тис. євро сплачу. Немає ніяких схем, ніхто нікого не грабував. Ніхто ні в кого нічого не відбирав, ні у дітей, ні в кого.
Прийшов новий директор школи. Звичайно, він має право отримати гроші за призначенням прямо в школі. До нас які питання?! Нам надали листа, куди сплатити кошти. Ми їх сплатили.
Новий директор школи нехай задає питання тому, хто був до цього на його місці. Хай запитає, чому дали такі реквізити, на які ми мали платити? Ми сплатили туди, куди нам сказали. Той рахунок, не той... Нам надали офіційного листа.
Прийшов новий директор. З усією повагою... Він дійсно написав мені листа. Але я не вважаю за необхідне відповідати на листи, якщо ми готові в будь-яку хвилину платити гроші. Мене звинувачують в тому, що я хочу пограбувати дітей. Та ось сьогодні доказ того, що я нікого не грабую. Я допомагаю протягом 25 років цим дітям кожного дня. І те, що робить сьогодні ФК Динамо Київ, ми просто навіть не афішуємо», - сказав він після традиційної зустрічі ФК Динамо з дітьми-чорнобильцями, відповідаючи на питання Футбол 24.