Суркіс: «Після завершення чемпіонату ми підведемо підсумки і скажемо, хто йде, а хто залишається»

Динамо Київ 26 Квітня, 19:00 910
Суркіс: «Після завершення чемпіонату ми підведемо підсумки і скажемо, хто йде, а хто залишається»
Президент «Динамо» прокоментував майбутнє у команді Мораєса та Мбокані, а також зазначив, що команда буде підсилюватися лише якісними легіонерами та робитиме ставку на власних вихованців.
«Наші гравці викликаються в національну, молодіжну та інші збірні України, і я вважаю, що ми на правильному шляху. Але це не означає, що ми не будемо точково підсилювати команду.

Я завжди казав, що якщо ти потрапляєш до такого турніру як Ліга чемпіонів чи Ліга Європи, то маєш виглядати там гідно. У цьому році ми пройшли АЕК, заклали фундамент у Римі, але не змогли пройти Лаціо через коротку лаву запасних. Вибув Сидорчук, отримав дискваліфікацію Гармаш і нам в середині поля не вистачило гравця, який би міг протидіяти такій команді як Лаціо.

Звичайно, ми будемо підсилюватися. Нам потрібне підсилення, все в руках наших селекціонерів. В сучасному футболі не можна не запрошувати легіонерів, але вони мають бути на голову сильнішими за наших українських гравців.

Майбутнє Мораєса та Мбокані? Ще зарано казати про це. Мораєс їздив у Барселону, консультувався щодо свого коліна. Чи може він зараз грати, мають сказати клубні лікарі. Зараз некоректно казати, хто піде, а хто – ні. Бо зараз всі гравці на вагу золота, залишилися останні матчі, закінчується чемпіонат, після чого підіб'ємо підсумки та вирішимо, хто піде, а хто залишиться», - сказав Ігор Суркіс журналістам після зустрічі з дітьми, постраждалими внаслідок аварії на ЧАЕС.