Кар'єрна доля екс-динамівців: Ідейє не хоче повертатися в Китай, Велозу і Перес покинуть свої клуби

Динамо Київ 27 Квітня, 21:42 782
Кар'єрна доля екс-динамівців: Ідейє не хоче повертатися в Китай, Велозу і Перес покинуть свої клуби
Влітку екс-динамівці Ідейє, Велозу та Лукас Перес шукатимуть собі нові команди.

Колишній півзахисник «Динамо» Мігель Велозу може влітку покинути «Дженоа», повідомляють італійські ЗМІ. Теперішній клуб екс-динамівця планує розвантажити зарплатну відомість влітку і португалець, який отримує один мільйон євро на рік, є одним із перших кандидатів, які покинуть команду. Остаточне рішення буде прийнято поближче до відкриття трансферного вікна.

Варто відзначити, що Мігель Велозу травмувався у січні і досі відновлюється після пошкодження.

У колишнього динамівець Лукаса Переса цього літа закінчується орендна угода із «Депортіво». Права на Переса належать «Арсеналу», до якого він приєднався у серпні 2016 року за 20 мільйонів євро, але в основі не закріпився. Співпрацю із лондонцями Лукас не хоче продовжувати та покине «Арсенал» в період літнього трансферного вікна — повідомляє Daily Mail.


В пошуках нової команди цього літа буде і Браун Ідейє. Нігерієць цієї зими на правах оренди перейшов із китайського клубу «Тяньцзинь Теда» в іспанську «Малагу» і планує продовжити свою кар'єру в Європі. В інтерв'ю іспанським ЗМІ Браун повідомив, що його агент шукатиме йому ще один клуб для оренди. Команда має бути виключно із Європи. На пропозиції із клубів країн Азії він відповідає відмовою.