Думки після матчу «Ворскла» - «Динамо»

Динамо Київ 29 Квітня, 22:45 695
Думки після матчу «Ворскла» - «Динамо» | 19-27 Фото: ФК Динамо
«Динамо» переграло «Ворсклу» у 29 турі УПЛ з рахунком 0:1. «Футбол 24» виділяє основні фактори матчу.

Рівний перший тайм і мінімум моментів

Перша половина зустрічі пройшла у більш-менш рівній боротьбі. Обидві команди були націлені на чужі ворота і намагалися відразу доправляти м'яч в атаку. До середини тайму ініціативою володіло Динамо – найбільш помітним в атаці киян був Вербіч, також потрібно відзначити гострі передачі Кендзьори.

Гості контролювали м'яч, відразу на чужій половині поля вступали у відбір і шукали можливості для реалізації переваги. Однак до ударів і небезпечних моментів справа не доходила – останній пас постійно був безадресним.

Згодом Ворскла відвела гру від власних володінь і непогано діяла попереду. Тут потрібно відзначити зусилля Кобахідзе, якого не завжди вчасно зустрічали суперники. Полтавці навіть декілька разів вистрелили в сторону воріт Динамо, але Бойка вони так і не змусили серйозно вступити в гру.

Правильні заміни Хацкевича принесли результат

Другий тайм Динамо також розпочало інтенсивними атаками. Олександр Хацкевич підсилив команду Шапаренком (гостріше за Шепелєва розвивав атаки) і перейшов на гру з двома форвардами, замінивши опорника Буяльського на нападника Мбокані.

Вихід конголезця був особливо доречним – постійним передачам «біло-синіх» у штрафний майданчик Ворскли бракувало адресатів. Вербіч не завжди встигав зміщатися з флангу, а Бєсєдіна щільно тримали полтавські захисники. Мбокані вийшов – і енний простріл Кендзьори нарешті знайшов правильну ціль.

Мбокані забив переможний гол, Динамо набрало 3 очки і продовжило переслідувати Шахтар, а Хацкевич отримав компліменти за сміливу заміну – вона вирішила долю матчу.