Орест Кузик: «Не виключаю, що повернуся в «Динамо», але вже в основний склад»

Футбол України 1 Травня, 10:40 839
Орест Кузик: «Не виключаю, що повернуся в «Динамо», але вже в основний склад»
Півзахисник «Сталі» з Кам'янського (колишній Дніпродзержинськ) Орест Кузик, який є вихованцем київського «Динамо», розповів, чому в 2016 році він прийняв рішення покинути свій рідний клуб.

«Були свої моменти і нюанси, не хочеться їх згадувати. Я пішов з «Динамо», але не виключаю, що коли-небудь повернуся в цей клуб, вже в основний склад.

Звичайно, була можливість залишитися в «Динамо», але все одно довелося б шукати оренду. Ті варіанти, які були, не влаштовували і мене, і «Динамо». Ну або треба було залишатися і грати в дублі, а я цього не хотів. Тому що, погравши у вищій лізі в «Говерлі», не хотілося повертатися в дубль.

Я був впевнений, що команда для мене знайдеться. Пропозиції були, але було складно, тому що закрилося трансферне вікно і команди в основному вже укомплектувалися. Вийшло, що ті команди, в які я спочатку не хотів йти, потім вже взяли на моє місце інших. Але потім надійшла пропозиція від «Сталі», мене хотів бачити особисто президент клубу, тому я без роздумів прийняв це рішення.
Можна було і виїхати за кордон, але в такому віці, я вважаю, ще рано було кудись їхати. На той момент я ще не проявив себе в чемпіонаті України», - цитує Кузикa Football.ua.