Церква, флагман ВМС і новий будинок «Таврії»: подорож кубків Ліги чемпіонів Україною

Футбол України 3 Травня, 21:15 764
Церква, флагман ВМС і новий будинок «Таврії»: подорож кубків Ліги чемпіонів Україною
Найяскравіші фото масштабного турне.

Все почалося в Києві, де амбасадори турніру Ія Андрущак і Андрій Шевченко передали трофеї в руки меру Віталію Кличку і президенту ФФУ Андрію Павелку.

Потім кубки ЛЧ вирушили в Херсон і Берислав. Херсонська область відкрила програму подорожі не випадково. Саме тут зараз знаходиться будинок «Таврії», яка є першим чемпіоном незалежної України і першим представником нашої країни в Лізі чемпіонів.

В цей же день, але вже ввечері, трофеї приїхали до Маріуполя.

Наступним місцем зупинки кубків ЛЧ став Дніпро. Сфотографуватися з трофеями прийшли сотні жителів міста.

Також президент ФФУ вирішив показати кубки в церкві в Дніпрі.

Справа на першій фотографії в компанії Павелка - відомий в Дніпрі Олександр Налекрешвілі. Деякі ЗМІ називають його кримінальним авторитетом, відомим під прізвиськом «Алік Нарік».

Президента ФФУ і Налекрешвілі з недавніх пір об'єднують родинні зв'язки - їхні діти одружені.

26 квітня турне продовжилося в Харкові. Церемонія презентації кубків пройшла на стадіоні «Металіст».

Через три дні кубки вирушили в Одесу. Презентація трофеїв ЛЧ пройшла в місті в рамках святкування всеукраїнського Дня футболу.

Спочатку була півторагодинна фотосесії в парку Шевченка, а потім трофей привезли на флагман Військово-морських сил України фрегат «Гетьман Сагайдачний». Там їх змогли побачити військові моряки, які в той день відзначали 100-річчя флоту України.

А 30 квітня подорож кубків завершилося у Львові.

Фінал Ліги чемпіонів відбудеться 26 травня на НСК «Олімпійський», а фінал жіночої Ліги чемпіонів - 24 травня на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.