Затримано організатора договірних матчів, який намагався підкупити юніорів «Карпат»

Футбол України 4 Травня, 10:13 835
Затримано організатора договірних матчів, який намагався підкупити юніорів «Карпат»
Невідомі люди намагалися підкупити футболістів «Карпат» U-19 в матчі проти однолітків з «Шахтаря» і «Динамо».

Львів'яни не пішли на угоду.

За день до матчу «Динамо» - «Карпати» в чемпіонаті серед гравців до 19 років невідомий надіслав повідомлення одному з гравців «левів». Він запропонував програти матч, інакше арбітр покаже 2 червоні картки. Два вилучення так і відбулися в цьому матчі.

Через кілька днів надійшла нова загроза, в якій було сказано, що в грі проти «Шахтаря» львівському клубу «світить» два пенальті і дві червоні картки. Але якщо «Карпати» спеціально програють, то буде приз - 10 000 доларів.

В аферу зловмисник намагався втягнути відразу п'ятьох футболістів «Карпат». А за день до гри призначив зустріч, приніс гроші і заохочував бонусами, зокрема тисячу доларів для того, хто «заробить» пенальті в свої ворота.

«Карпати» не тільки грають в футбол, а ще й працюють санітарами лісу. Досить брудного лісу. Тому я сподіваюся, що ми об'єднаємося і покладемо початок кінця корупції в українському футболі. За прикладом Польщі та Італії, ми повинні домогтися чесної гри. Тільки такий футбол буде подобатися вболівальникам», - сказав віце-президент «Карпат» Олег Смалійчук.

Матч закінчився перемогою львівського клубу з рахунком 3:1.

Зловмисник вже затриманий, йому пред'явлено підозру в протизаконному впливі на результати спортивних змагань.