«Зоря» не шукає заміну Вернидубу

Збірна України 4 Травня, 10:29 601
«Зоря» не шукає заміну Вернидубу
Генеральний директор «Зорі» Сергій Рафаїлов розповів, що сподівається на продовження співпраці з головним тренером команди Юрієм Вернидубом.

Контракт тренера закінчується після нинішнього сезону, а керівництво «Зорі» вже приступило до переговорів з Вернидубом про підписання нової угоди.

Про це розповів генеральний директор клубу Сергій Рафаїлов.

«Чи будуть кадрові зміни у «Зорі»? Запитання складне. Але масового відтоку футболістів не буде. Піде той, хто не захоче грати в команді або хто нас не влаштовує.
У нас немає багатих спонсорів. Можна навіть порівняти нинішні можливості нашого президента і президента «Ворскли». Ми втратили багато ділових партнерів, які залишилися за лінією розмежування. Потрібно розуміти, в яких умовах перебуває «Зоря», як вона грає, і яких титанічних зусиль керівництву клубу вартує нормальне функціонування і гідний виступ команди.
Юрій Вернидуб? Сподіваюсь, що він продовжить роботу в «Зорі». У Юрія Миколайовича є попередня домовленість з президентом. Принаймні, ми не шукаємо кандидатів на посаду головного тренера», – розповів Рафаїлов в інтерв'ю Команда №1.

Зазначимо, що «Зоря» вже забезпечила собі місце в Лізі Європи на наступний сезон і зараз продовжує боротьбу за третє місце УПЛ.

До слова, Юрій Вернидуб очолює «Зорю» з 2011 року. Під керівництвом тренера команда двічі грала у груповому турнірі Ліги Європи, а також стала бронзовим призером УПЛ та виходила у фінал Кубка України.