«Динамо» – «Шахтар»: ФФУ попередила клуби щодо поведінки вболівальників

Динамо Київ 5 Травня, 11:45 569
«Динамо» – «Шахтар»: ФФУ попередила клуби щодо поведінки вболівальників
На фіналі Кубка України, який відбудеться на «Дніпро-Арені», очікується аншлаг.

Координатор робочої групи з підготовки та проведення фіналу Кубка України сезону-2017/2018 Іван Федоренко заявив прес-службі ФФУ, що клуби-фіналісти були попереджені щодо поведінки вболівальників.

Уже зараз можна говорити про те, що під час фінального матчу на «Дніпро-Арені», яка може вмістити близько 28 000 глядачів, не залишиться вільних місць. По три сектори за воротами з кожного боку організатори виділили фан-клубам «Динамо» та «Шахтаря».

«На стадіоні будуть вживатися додаткові заходи безпеки. Ми пам’ятаємо про інциденти за участю вболівальників, які були під час попередніх матчів «Шахтаря» та «Динамо». Говорячи футбольною мовою, у фанатів цих команд за використання піротехніки, вибігання на поле вже є по жовтій картці, і я дуже хочу, щоб вони не перетворилися на червоні після фінального поєдинку 9 травня на «Дніпро-Арені». Тому ми додатково попереджаємо обидва клуби про відповідальність за поведінку своїх уболівальників», – сказав Федоренко.

Нагадаємо, за трофей 9 травня змагатимуться «Динамо» та «Шахтар». Матч розпочнеться о 20.30, але стадіон буде відкрито о 17.30. Для тих, хто прийде завчасно, організатори підготували шоу-програму, яка розпочнеться о 18.45.