Артем Франков відповів Саніну на різкі висловлювання на адресу «Динамо»

Динамо Київ 5 Травня, 14:54 480
Артем Франков відповів Саніну на різкі висловлювання на адресу «Динамо»
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков прокоментував висловлювання представників ФК «Маріуполь» після нічиєї з «Динамо» (1:1).

Віце-президент «Маріуполя» Андрій Санін після матчу «Динамо» – «Маріуполь» різко висловився на адресу киян, назвавши їх «заклятими друзями». Також Санін не забув звернутися до президента «Динамо» Ігоря Суркіса.

«На пароплаві, на якому від дніпровських круч вже безповоротно відчалили золоті медалі, написано слово «Маріуполь»...
Ігор Михайлович, ще раз підтверджую – ми прийняли кинуту Вами в одному з численних телеінтерв'ю рукавичку, для нас Динамо відтепер найпринциповіший суперник! To be continued», – написав Санін у своєму Facebook.

На ці висловлювання Саніна відреагував Артем Франков:

«Судячи з післяматчевих коментарів, керівництву «Маріуполя» дуже хочеться перетворити матчі з «Динамо» в принципове протистояння. При всій повазі ви можете скільки завгодно обзивати ці поєдинки «між життям і смертю», але принциповість односторонньою не буває.

Загалом, займіть разок місце не нижче другого, героїчно відберіть очок п'ять у «Шахтаря» (коли він мотивований!), позбувшись від презирливої клички «фарм-клуб» - і тоді люди, які розбираються у футболі, повернуться до цього питання. Підкреслюю - при всій повазі і перспективі!

До речі, можна не розповідати, яке погане «Динамо», як огидно воно відіграло, як похабно поставилося і т.д. «Динамо» своє отримає. А по тому питанню - щодо «отоварившегося и отвалившего от днепровских круч парохода» або чогось ще (пишіть вже крейсер УРО!)» - я сказав, - написав Франков на своїй сторінці в Twitter.