Світовий футбол 5 Травня, 16:08 598
«Бешикташ» Ленса та Віди відсторонено від участі в Кубку Туреччини на наступний сезон | 19-27
Федерація футболу Туреччини на своєму офіційному сайті оголосила про технічну поразку «Бешикташа» з рахунком 0:3 в матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубка Туреччини з «Фенербахче»

Таке рішення ухвалене через бойкот «Бешикташем» догравання повторної зустрічі, яка була перервана на 57-ій хвилині за рахунку 0:0 (перший матч закінчився з рахунком 2:2). Гра була зупинена через агресивну поведінку вболівальників, які закидали поле і тренерську лаву «Бешикташа» предметами. Федерація ухвалила, що зустріч повинна бути дограна з 57-ії хвилини без глядачів. Однак «Бешикташ» бойкотував догравання, оскільки вважав, що федерація повинна присудити поразку «Фенербахче»,- інформує sport-express.ru.

Таким чином, у фіналі Кубка Туреччині зіграє «Фенербахче». Також «Бешикташ» відсторонений від участі в Кубку Туреччини на наступний сезон.