Ярмоленко із «Боруссією» поступається «Майнцу», Коноплянка переграє «Аугсбург»

Збірна України 5 Травня, 18:51 724
Ярмоленко із «Боруссією» поступається «Майнцу», Коноплянка переграє «Аугсбург» | 19-27
Гравці збірної України зіграли за свої команди в матчі 33-го туру Бундесліги.

«Боруссія» Андрія Ярмоленка на пару із «Майнцом» видали гольовий старт матчу - вже на 16-ій хвилині команди забили три голи на двох. На четвертій хвилині відзначився Баку, за ним рахунок на 13-ій подвоїв Йосінорі. Через три хвилини один м'яч відквитав Філіпп - 1:2. Після цього глядачі голів більше не побачили.

Ярмоленко розпочав гру на лаві запасних і з'явився на полі на 74-ій хвилині, замінивши Маріо Гьотце. Часу на порятунок своєї команди Андрій отримав небагато. Все ж, варто відзначити, що за відведений йому час, українець отримав не найгіршу оцінку в команді 6,4.

Перемога «Шальке» Євгена Коноплянки над «Аугсбургом» гарантувала «кнаппенам» друге місце в Бундеслізі. Голи Керрера (23), Макса (27) та Фіннбогасона у свої ворота (34) - були забиті у першому таймі. Як і в грі «Боруссії» та «Майнца», другий тайм був «сухим», але команда Коноплянки виграла з рахунком 1:2.

Коно вийшов у стартовому складі, відзначився ударом у штангу і заробив оцінку 7.2, що є теж вельми хорошим результатом.

На 84-ій хвилині Євген був замінений на Бастіана Очіпка.