Сергій Рафаїлов: «Фонсека раптом розхвилювався про долю Вернидуба, зайнявся його працевлаштуванням, хоча треба більше думати про своє»

Футбол України 6 Травня, 11:45 457
Сергій Рафаїлов: «Фонсека раптом розхвилювався про долю Вернидуба, зайнявся його працевлаштуванням, хоча треба більше думати про своє»
​Генеральний директор «Зорі» Сергій Рафаїлов на своїй сторінці в Facebook поділився враженнями від матчу з «Шахтарем».

Він розповів про те, що «нірники» - це найсильніший клуб в Україні, але на луганську команду перед поєдинком було безпрецедентний тиск з боку телеканалу «Футбол» на «Зорю», КДК і арбітрів.

«Пізно повернулися з Харкова... хочеться поділитися враженнями про події перед матчем, про сам матч і про те, що говорилося після матчу. До гри був безпрецедентний тиск з боку каналу (дуже хочеться зменшити кількість букв) «Футбол» на футболістів «Зорі», арбітрів, КДК, а за замовчуванням, звичайно... ініціатором цього тиску був дружній каналу клуб. Керівник (провідний, продюсер, автор...) все в одній особі, геть забув, що український футбол це не тільки «Шахтар». А якщо не забув, то чекаємо передачі про аномально малій кількості жовтих і червоних карток у футболістів «Шахтаря» або про допінг.

Чому аномально багато футболістів і аномально часто футболісти «Шахтаря» викриті у вживанні заборонених препаратів? Які причини? ГРА.

Я завжди визнавав, що «Шахтар» це найсильніший клуб України. І рахунок в цій грі міг би бути більше якби гравці суперника були більш вдалим, не самовіддана гра футболістів «Зорі» і, звичайно ж, чудова гра Андрія Луніна. Після гри стався несподіваний хід з боку Фонсеки. Він раптом розхвилювався про долю Вернидуба, зайнявся його працевлаштуванням, хоча треба більше думати про своє. Якщо хто не знає: Фонсека тренер «Шахтаря». Правда, єдине його рішення на цій посаді поки, вимушена заміна Срни на Бутка. А так вже два роки грає команда, яку створив Мірча Луческу. Мені б дуже хотілося подивитися на Вернидуба в команді з бюджетом «Шахтаря», а Фонсеку в команді з бюджетом «Зорі», напевно блиск зійшов би моментально, пихатості поменшало б, та й бажання влаштовувати костюмовані флеш-моди теж», - написав Рафаїлов.