Мігель Велозу: «Після «Динамо» я відчуваю себе більш досвідченим і зрілим футболістом»

Динамо Київ 8 Травня, 15:54 805
Мігель Велозу: «Після «Динамо» я відчуваю себе більш досвідченим і зрілим футболістом»
Колишній півзахисник «Динамо» розповів про свої подальші плани, а також про досвід, отриманий у Києві.

«Я підписував контракт із «Дженоа» на один рік із опцією продовження ще на один. Зараз моя угода з клубом добігає кінця, але ще нічого не вирішено. Я чекаю кінця сезону, а потім поговорю зі своїм агентом Жорже Мендешем. Я не хотів би поспішати з прийняттям рішення, щоб обміркувати, що буде краще для мене і моєї родини. Генуя - прекрасне місто на березі моря. Мені воно дуже подобається. Мені було б простіше залишитися в Італії, тому що моя дружина італійка і мої діти народилися тут.

Грати на вищому рівні та брати участь в єврокубках - мрія будь-якого футболіста. Мені б дуже хотілося знову зіграти в Лізі Європи або Лізі чемпіонів.

Я приступив до тренувань після травми 10 квітня і зараз добре себе почуваю. Можна сказати, що я повністю відновився і забив в недавньому матчі з «Аталантою».

Після відходу зі «Спортинга» в «Динамо» я отримав свій перший міжнародний досвід. У Києві у мене була можливість грати в єврокубках. Тепер я відчуваю себе більш досвідченим футболістом і більш зрілим в плані ігрової культури», - цитує Велозу ojogo.pt.