Артем Франков: «Тут донецькі оживилися і хором кричать: «Кубок для «Динамо»!

Динамо Київ 8 Травня, 21:32 1076
Артем Франков: «Тут донецькі оживилися і хором кричать: «Кубок для «Динамо»!
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков, який, наразі, супроводжує володаря «Золотого м’яча» Христо Стоїчкова в Чернігові, поділився із 1927.kiev.ua очікуваннями від матчу за Кубок України 2017/18 «Динамо» — «Шахтар».
— Очікую впевненої перемоги «Динамо над «Шахтарем» і жодних інших варіантів. Поруч сидить президент ПФЛ Сергій Макаров та іронічно аплодує, - додає Франков. Він вболіватиме за «Шахтар». Походу цього сезону була вироблена одна народна мудрість. Якщо від «Динамо» нічого не очікують – воно дає результат. Якщо ж не тільки очікують, а й вимагають, як правило, з цього виходять різні нехороші речі. Тому й тут донецькі оживилися і хором кричать: «Кубок для «Динамо» (усміхається Артем Вадимович, - ред).

Я дуже боюся повторення історії річної давності, коли Сергій Ребров виставив половинний склад на матч із «Олімпіком», програв цей матч 13 травня в значну для «Динамо» дату, і згодом програв матч за Кубок України. Схожа ситуація була і з «Маріуполем». Там теж по складу киян великі питання і Олександр Хацкевич визнав свою кадрову помилку. Я боюсь, щоб ця історія, пов'язана з Кубком України, не повторилася. Хочеться, щоб це пішло «Динамо» на користь.

Хто б що не говорив про фаворита матчу, в цьому протистоянні однозначно можливі три різні результати. «Шахтар» дуже сильний суперник, якого в жодному разі не варто недооцінювати. Ну виграло «Динамо» в двох попередніх матчах – і що? «Шахтар» теж якось виграв у двох матчах і отримав «по мозгах». Тому я дуже надіюся, що у динамівців вистачить розуму, сили волі, настрою, характеру і чисто футбольного вміння для того, щоб завоювати трофей в цьому сезоні, бо трофей на потрібен. При чому, в першу чергу я розраховую на Беньяміна Вербича, який нам його пообіцяв. Дуже надіюсь, що правофланговий гравець «Шахтаря», можливо, це буде Богдан Бутко, отримає дуже неприємного опонента на гру.

Розмовляв Микола Тимощук