Фінал Кубка України: день матчу

Динамо Київ 9 Травня, 17:04 724
Фінал Кубка України: день матчу
Сьогодні у місті Дніпро відбудеться вирішальний матч сезону, поєдинок за Кубок України між принциповими суперниками, «Динамо» та «Шахтарем».

Обидві команди прибули до Дніпра напередодні. «Біло-сині» оселилися у готелі Axelhof Boutique Hotel, розташованому неподалік від «Дніпро-Арени». У день гри о 14-й годині динамівці вийшли на традиційну прогулянку містом, де їх вже готові були зустріти вболівальники нашої команди. Гравці охоче роздавали автографи та фотографувалися.

Гравці та тренерський штаб пройшлися мальовничим центральним парком імені Лазаря Глоби. Динамівці виглядали сконцентрованими, очевидно налаштовуючись на важливий матч, який усі з нетерпінням чекають.

Після прогулянки на команду чекає обід та відпочинок, після якого – теоретична установка та виїзд на стадіон. На «Дніпро-Арену» динамівський автобус відправиться о 18:50, більш ніж за півтори години до стартового свистка.

Вболівальників з динамівською атрибутикою сьогодні можна було побачити всюди у місті. Причому візуально їх у рази більше, аніж фанатів «Шахтаря». З Києва прибуло близько тисячі вболівальників, які подбали про квитки на динамівський сектор завчасно. Багато вболівальників нашої команди приїдуть до Дніпра з інших міст України. Ті, хто не придбав квитки онлайн, зможуть це зробити у день гри у касі №6 стадіону.

Для динамівських вболівальників виділено сектор №9, який зазвичай слугує сектором для вболівальників домашньої команди на «Дніпро-Арені». До цього сектора буде відкритий окремий вхід. Якщо ж усі квитки на сектор будуть реалізовані, до продажу надійдуть квитки до сектору №8, який теж виділено для динамівських уболівальників.

До слова, на динамівський сектор вірогідно підуть і ультрас «Дніпра», адже їх із динамівцями пов’язує давня дружба. Активні вболівальники з Києва та Дніпра планують пройтися фанатською ходою по місту за дві з половиною години до початку гри.

Вранці у конференц-залі «Дніпро-Арени» відбулася передматчева нарада, на якій поміж інших організаційних питань було затверджено, у формі яких кольорів зіграють обидві команди. Динамівці, які є номінальними господарями поля, проведуть матч у формі синього кольору (голкіпер у жовтому), «гірники» - у традиційних помаранчево-чорних кольорах (воротар у зеленому).

Від самого ранку біля кас стадіону вишиковуються черги за квитками, тож дуже вірогідно цей матч збере аншлаг. Походу на стадіон сприяє не тільки найвищий статус поєдинку, імена суперників та вихідний день, але і погода – у Дніпрі сьогодні тепло та переважно сонячно.