«Динамо» поступилося «Шахтарю» в фіналі Кубка України

Динамо Київ 9 Травня, 22:26 759
«Динамо» поступилося «Шахтарю» в фіналі Кубка України | 19-27
«Шахтар» здобув 12-й для себе кубковий трофей.

Матч розпочався з ігрової переваги «Динамо», яка, втім, у першому таймі не призвела до моментів біля воріт Пятова. Хіба що можна згадати не зарахований гол Бурди на 8-й хвилині, але перед тим арбітр зафіксував очевидний офсайд. Після екватора тайму м᾿ячем більше володіли «гірники», проте до небезпеки біля воріт Бойка справа не доходила, адже динамівці надійно діяли в обороні. Лише в компенсований час Степаненко перевірив реакцію Бойка і нерви всіх вболівальників «Динамо». Після його прострілу м᾿яч влучив у стійку, після чого від голкіпера «біло-синіх» мало не залетів у ворота. Але Бойко встиг накрити «круглого».

Після перерви команди вийшли на поле за явної переваги «Шахтаря». Вже на 48-й хвилині Феррейра відкрив рахунок, скориставшись невпевненою грою лівого флангу «Динамо» та прострілом від Бутка.

Вже за кілька хвилин Артем Бєсєдін був дуже близький до того, щоб зрівняти рахунок, але пробив прямо у Пятова, вийшовши з ним один на один.

На 62-й хвилині «Шахтар» збільшив перевагу завдяки дальньому удару Ракицького зі штрафного. М᾿яч зачепив стінку та залетів у ворота «Динамо» повз дезорієнтованого Бойка.

Оскільки в атаці у киян мало що клеїлося, Хацкевич посилив напад, випустивши другого форварда Мбокані замість Шапаренка. Динамівці активізувалися: Вербич небезпечно пробивав по воротах «гірників» з гострого кута, з близької дистанції неточно стріляв Циганков, намагався зачепитися за м᾿яч Мбокані…

Проте цих запізнілих зусиль виявилося замало – «Шахтар» занадто комфортно почувався на полі та грав за рахунком. Схоже, Олександр Хацкевич зневірився у шансах своєї команди на камбек ще на 86-й хвилині, випустивши замість Вербича дебютанта Георгія Цитаїшвілі.

Кінцівка матчу була трохи відкладена через піротехнічне шоу на трибунах, але і після паузи футболісти «Шахтаря» не збиралися віддавати перевагу. 0:2 – і «Динамо» програло «гірникам» у боротьбі за 12-й Кубок України.