Денис Гармаш: «Важко щось зробити, коли «Шахтарю» ще й допомагають судді»

Динамо Київ 10 Травня, 00:35 729
Денис Гармаш: «Важко щось зробити, коли «Шахтарю» ще й допомагають судді»
Хавбек «Динамо» прокоментував поразку в фінальному матчі Кубка України проти «Шахтаря» (0:2) та суддівство в цьому поєдинку.

- Ви самі бачили, що ми побудували нашу гру так само, як і в минулому матчі проти «Шахтаря», коли це дало нам результат. Але проти гірників дуже важко грати, тому що вони багато контролюють м'яч і грають першим номером. Це сильна команда, а коли їй ще й допомагають судді, важко за щось зачепитися, щось зробити.

- Судді були проти «Динамо»?

Будь-яке порушення трактувалося арбітром на користь суперника. При цьому він намагався фіксувати всі найдрібніші фоли. Перший гол ми пропустили після ауту, який суддя показав в інший бік.

Ну і ще у зв'язку з цим хочу сказати, що Степаненко, вважаю, – гнила людина, він дуже некрасиво поводиться на полі. Не знаю, як цьому протистояти.

Потрібно бути чесним, солідним і свою перевагу доводити виключно грою на полі, а не поводити себе так, як поводить себе Степаненко

- Якби у «Динамо» вийшло відкрити рахунок, все було б інакше?

- У нас були моменти за рахунку 0:0, але, я думаю, сьогодні ми продемонстрували максимум, на що ми здатні. Фінал Кубка складається з одного матчу. Пропустили, коли суддя показав аут в іншу сторону. Пішли вперед, щоб зрівняти, але пропустили другий м'яч.

- Цей сезон близький до того, щоб вважатися провальним для «Динамо»?

- У нас багато молодих хлопців, а «Шахтар» - дуже сильна команда. Якби вони ще грали чесно і справедливо... Тоді ми б, може, ще поборолися за чемпіонство. Плюс у нас прийшло і пішло багато гравців. Ми перелаштовуємося. Думаю, що наступний сезон буде вдалим. Спасибі уболівальникам за віру.