Стефан Решко: «Гра Піварича і Вербича - приклад того, як не потрібно діяти»

Динамо Київ 10 Травня, 13:08 868
Стефан Решко: «Гра Піварича і Вербича - приклад того, як не потрібно діяти»
Легенда «Динамо» вважає результат фіналу Кубка України закономірним.

- Результат по грі. «Шахтар» використовував свої моменти, а це говорить про індивідуальну майстерність, яке у донецьких гравців на даний момент вище. Моменти були в обох команд. Тільки одні забивають, а інші ні. Другий там «гірники» виглядали краще за рахунок того, що виграли центр поля. Перший тайм проходив у рівній боротьбі, команди не хотіли ризикувати, як би придивляючись один до одного. Кияни намагалися не дати розігнатися атакам опонентів, перекриваючи зони для швидких і креативних бразильців - Марлоса і Тайсона. І в першій половині їм це вдалося, граючи строго і надійно. Єдиний гострий момент біля воріт киян виник лише на 45-й хвилині, коли Степаненко зліва увійшов до штрафного майданчика із завершальним ударом по воротах.

    А ось другий тайм «Динамо» провалило, чим і скористався «Шахтар». Особливо неприпустима помилка при першому пропущеному м'ячі, коли була повністю оголена ліва сторона, утворилася велика дірка, через яку пройшов Бутко, зробивши передачу, після якої Ферейра забив гол. Вони показали велику індивідуальну майстерність в цьому моменті. Мені не зрозуміло, як лівий захисник Піваріч і лівий хав Вербіч опинились поруч в одній точці в центрі поля, кинувши свій фланг, і ніхто не підстрахував один одного. З їхнього боку була груба і показова помилка, приклад того, як не потрібно діяти. До того ж ніхто з центральних захисників не перекрив їх зону. Видно, що в обороні «Динамо» є проблеми.

    Другий пропущений м'яч на совісті воротаря Бойка, а також Піваріча. Він, стоячи крайнім в стінці нагнувся при ударі, ухиляючись від м'яча, який проскочив над його головою, а потім м'яч поруч з ногами воротаря прошмигнув у ворота. Хіба можна при ударі в стінці пригинатися. Чого бояться, що м'яч сильно вдарить? Ех, сучасні футболісти! Це недопустимо.

      Тільки після двох пропущених голів у «Динамо» з'явилося два моменти. На 55-й хвилині у Бесєдіна з'явився шанс, він увійшов зліва в штрафний майданчик, але його підвела індивідуальна майстерність, яка перешкодила втілити момент в забитий м'яч. Це не радує, що перший такий момент виник лише на початку другого тайму. А другий шанс був на 74-й хвилині у Вербіча. Погодьтеся за всю гру - це замало. У технічному і індивідуальному плані «Шахтар» виглядав краще, тому їхня перемога сприймається як закономірність.

      Додамо, що завдяки цій перемозі «Шахтар» обійшов «Динамо» за кількістю завойованих Кубків України - у гірників 12 трофеїв, тоді як у киян 11.