Світовий футбол 10 Травня, 21:12 987
Безус забиває або асистує 7-й матч поспіль, але не потрібен Шевченку у збірній України | 19-27
Колишній півзахисник «Динамо» і «Дніпра» Роман Безус проводить, можливо, найкращий свій сезон. Тим не менше у збірну України йому не потрапити.

У матчі групи за Лігу Європи чемпіонату Бельгії «Сент-Трюйден» – » Берсот Вілрейк» 27-річний українець віддав 2 гольові паси (особливо варто відзначити перший: прохід і класна передача на вільного партнера) та був причетний до другого гола суперника. Роман дозволив опоненту обікрасти себе на межі фолу, після чого той забив гол-красень.

Його останні 7 матчів не обходились без результативних дій (і це вирішальна стадія сезону, яка визначатиме долю єврокубкових путівок!):

7 квітня: Антверпен удома, перемога 4:0, асист;

15 квітня Остенде на виїзді, нічия 2:2, асист;

18 квітня Берсот Вілрейк на виїзді, перемога 1:3, гол;

21 квітня Ейпен вдома, поразка 2:3, асист;

28 квітня, Остенде вдома, перемога 4:1, 2 голи;

5 травня, Ейпен на виїзді, поразка 1:3, асист;

9 травня, Берсот вдома, перемога 3:2, 2 асисти.

Загалом 3 голи і 6 гольових пасів за 7 матчів (5 повних, по одному 75 і 80 хвилин на полі) не такого і слабкого чемпіонату Бельгії. Стабільність, якої останнім часом не показує, мабуть, жоден український легіонер в Європі (у Коноплянки був схожий, але менш тривалий період).

Тим не менше Безус не входить у плани тренерського штабу збірної України навіть на товариські матчі. Даремно? Дивіться відео і залишайте свій голос в опитуванні нижче.