Сергій Рафаїлов: «Ну не вдається «Шахтарю» стати «народним клубом». Їм треба спробувати роздавати солодких півників на паличці»

Динамо Київ 11 Травня, 09:10 827
Сергій Рафаїлов: «Ну не вдається «Шахтарю» стати «народним клубом». Їм треба спробувати роздавати солодких півників на паличці»
Генеральний директор «Зорі» Сергій Рафаїлов у своєму профілі на «Facebook» справедливо відзначив, що «Шахтареві» ніяк не вдається стати «народним клубом».
— Хочу ще раз повернутися до недільного матчу. Здивувало і порадувало те, як стадіон підтримував «Зорю», як не один раз вболівальники в єдиному пориві скандували «Зоря», «Зоря»... І посміхнувся, як у ці моменти диктор на стадіоні, а режисер і коментатор в ефірі намагалися заглушити це скандування. Ну не вдається стати «народним клубом». І це не дивлячись на вогняні шоу, роздавання безкоштовних квитків та чаю. Даю безкоштовну пораду: треба спробувати роздавати солодких півників на паличці.

Один з шахтарівських «ботів» під одним з моїх постів написав про заслуги Фонсеки в Португалії, але для мене більш поважним прикладом є робота Санжара. Вивів команду у прем'єр лігу потім в єврокубки і це все при найжорстокішому кадровому і фінансовому дефіциті. А всі найбільш значущі ігрові та фінансові результати «Шахтаря» пов'язані з ім'ям Луческу. Це він привів Фернандіньо, Вілліана, Дугласа Косту, Тейшейру, Фреда, Ісмаїлі. П'ятеро з них стали гравцями збірної Бразилії. Та й чемпіонство він вигравав у боротьбі з «Динамо» у якого не було нинішніх проблем, а були ще «Дніпро» та «Металіст».

Тепер про горезвісний канал (так і хочеться прибрати букву). Повністю згоден з Вернидубом в тому, що вони перетворилися в засіб пропаганди, яка при всьому завдає шкоди в тому числі і «Шахтарю». Передачу «Великий футбол» пора перейменувати у «Великий «Шахтар».