Владислав Калітвінцев: «Хацкевич сказав, що він на мене розраховує»

Динамо Київ 11 Травня, 18:55 812
Владислав Калітвінцев: «Хацкевич сказав, що він на мене розраховує»
Підписавши з «Динамо» дворічний контракт, півзахисник Владислав Калітвінцев поділився враженнями від цієї події.

- Мене переповнюють емоції, тепер залишилося лише вийти на поле і своєю грою довести, що я заслужено перебуваю в «Динамо».

- Через травму ви на півроку опинилися без футболу. В якому стані зараз перебуваєте?

- Так, я дійсно, багато пропустив. На щастя, буквально сьогодні вже провів перше тренування в загальній групі без обмежень. Головне - до кінця сезону набрати форму, у відпустці її підтримати, а потім з новими силами працювати на зборах.

- Чи була розмова з головним тренером, чи Олександр Хацкевич бачить вас в команді?

- Так була. Олександр Миколайович сказав, що мені потрібно спокійно відновитися, продовжити контракт, і що він на мене розраховує. Тож чекаю зборів.

- Колись ви були наймолодшим футболістом в «Динамо». Що думаєте про нинішню команду, в якій молодість поєднана з досвідом?

- Я тільки «за» те, щоб в команді було якомога більше молодих гравців, тим більше, власних вихованців. Дуже радий за Георгія Цітаішвілі, який у 17 років нещодавно дебютував в фіналі Кубка України проти «Шахтаря». Прекрасно розумію його емоції, коли він виходив на поле. Добре, що в нашому колективі є багато молодих гравців, які будуть рости, розвиватися і допомагати рідному клубу.

- Чого очікуєте від майбутнього матчу з «Зорею», все-таки, це не чужа вам команда?

- Очікую хорошого футболу і, звичайно, перемоги «Динамо».