Тарас Степаненко: «У «Динамо» були проблеми зі складом, змінювалися тренери - це допомогло нам мати великий відрив»

Динамо Київ 11 Травня, 19:52 905
Тарас Степаненко: «У «Динамо» були проблеми зі складом, змінювалися тренери - це допомогло нам мати великий відрив»
Півзахисник «Шахтаря» Тарас Степаненко поділився емоціями після здобуття Кубка України.

— Зараз у нас позитивні емоції — сказав Степаненко. — Ми провели хороший матч із «Динамо» у фіналі Кубку і виграли у принципового суперника, в іграх з яким до цього три рази взагалі не могли забити, не кажучи вже про перемогу.

Думаю, ми заслужили перемогу і цей трофей. Зараз важливо відновитися до матчу з «Вересом» не стільки фізично, скільки психологічно. Ми повинні розуміти, що цей матч з рівнянами, можливо, буде навіть більш важливий, ніж кубковий фінал. До матчу в чемпіонаті всі серйозно готуються, поки немає ніякої ейфорії.

— Зовсім скоро у вас є шанс в Кубок покласти золоті медалі чемпіонату. Тиск з цього приводу відчувається?

— Ми все прекрасно розуміємо. Це буде для нас матч року. Буде підбито підсумок усього сезону. Тому потрібно дуже уважно і дуже серйозно до нього підготуватися. Дай бог, щоб все вийшло.

— У минулому чемпіонаті у вас був в кінці сезону великий відрив від «Динамо», а в цьому кияни вас далеко не відпускають. Чому так вийшло?

— Захищати титул завжди важче, ніж його здобути. До цього два роки ми не вигравали чемпіонат, тому була велика мотивація, божевільний настрій. Плюс у «Динамо» були проблеми зі складом, змінювалися тренери, суперник втрачав очки. Все це допомогло нам мати великий відрив від киян. Цього разу відрив був у кілька очок, але зараз, як і раніше, доля чемпіонства в наших руках, все залежить від «Шахтаря». Залишилось зробити маленький крок.

— Наближається завершення сезону й активізуються чутки про трансфери. Якщо на вас знову вийдуть представники англійської Прем'єр-ліги...

— Поки всі мої думки зосереджені на «Шахтарі» й завданні, яке перед нами стоїть. Ми виграли Кубок, і тепер треба покласти в нього золоті медалі чемпіонату.