Експертиза. Маліновський - на рівні, Яремчук - додав

Футбол України 12 Травня, 10:21 735
Експертиза. Маліновський - на рівні, Яремчук - додав
У матчі чемпіонату Бельгії «Генк» - «Гент» йшла боротьба за шість очок.

Господарі поля володіли перевагою, завдали 20 ударів по воротах проти чотирьох у суперника, але гості взяли своє за рахунок єдиноборств та інших оборонних прийомів.

У такій грі не загубився і наш нападник Роман Яремчук, який в кожному з таймів діяв на різних флангах атаки. Досить сказати, що форвард Гента сім раз вступив у відбір м'яча і виграв 12 єдиноборств з 30-ти. Відпрацював по повній програмі, але його команда мало атакувала, тому він і завдав всього один удар по воротах. Втім, в будь-якому випадку це був найкращий матч Яремчука після перенесеної травми.

У Маліновського відбирають стандарти

Набагато більше часу в атаці провів півзахисник Генка Руслан Маліновський, який виконав за весь матч 62 передачі з точністю 76%. Правда, тільки дві з них були гострими, але зате сім - флангових. Хавбек зробив чотири обводки, 16 раз вступив в єдиноборство і виграв дев'ять з них. Цікаво, що в цьому матчі Маліновський виконував далеко не всі стандартні положення (а їх було 20), але ті подачі, які випали на його долю, були, як завжди небезпечними.